PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANI MENDUHUZUNLUOĞLU: “BİZ İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ”

PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANI MENDUHUZUNLUOĞLU: “BİZ İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ” PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANI MENDUHUZUNLUOĞLU: “BİZ İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ”

PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANI MENDUHUZUNLUOĞLU: “BİZ İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ”

PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANI MENDUHUZUNLUOĞLU:
“BİZ İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ”
Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, Belediyecilikte mesai kavramının olmadığını belirterek, biz onun için işimizi severek ve isteyerek yapıyoruz. Çünkü Pınarbaşı’nın altyapı, üstyapı ve sosyal alanda gelişmesi bizim tek hedefimizdir dedi.
Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, tüm dünyayı kavuran ve etkisi altına alan pandemi sürecinde hiçbir işi aksatmadan halkımıza en iyi hizmeti sunmaya çalıştık ve çalışıyoruz dedi. Başkan Uzunluoğlu, belediye bir şehrin bir ilçenin kalkınmışlığını gösterir. Belediye ayağa kalktığı zaman şehir de ilçede ayağa kalkar. Çünkü belediye şehrin duygusudur, işçisidir, sevdalısıdır. Dolayısıyla biz İşimizi seviyoruz, seveceğiz ve severek yapmaya devam edeceğiz. Zira biz belediyecilikte mesai kavramını düşünmüyoruz. Mesai kavramını yok sayıyoruz. Belediye başkanının da, yardımcılarında, zabıtasının da, personelinin de ve kısacası tüm çalışanının da bu geçerlidir. Bizler çalışmalıyız ki ilçemiz kalkınsın. Bizler çalışmalıyız ki halkımızın istek ve sıkıntıları yerinde ve zamanında giderilsin. Çünkü Pınarbaşı’nın altyapı, üstyapı ve sosyal alanda gelişmesi bizim tek hedefimizdir dedi.
Haber: Mehmet Yılmaz