PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANI MENDUH UZUNLUOĞLU: DOĞALGAZ İÇİN ANKARA'YA ÇIKARMA YAPTIK

PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANI MENDUH UZUNLUOĞLU: DOĞALGAZ İÇİN ANKARA'YA ÇIKARMA YAPTIK PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANI MENDUH UZUNLUOĞLU: DOĞALGAZ İÇİN ANKARA'YA ÇIKARMA YAPTIK

PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANI MENDUH UZUNLUOĞLU: DOĞALGAZ İÇİN ANKARA'YA ÇIKARMA YAPTIK

PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANI MENDUH UZUNLUOĞLU:
DOĞALGAZ İÇİN ANKARA'YA ÇIKARMA YAPTIK
Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, Başkan Yardımcısı Süleyman Şahan, MHP Pınarbaşı İlçe Başkanı Kadir Akbaş ile Ak Parti Pınarbaşı İlçe Başkanı Türkay Kara, İlçeye Doğalgaz gelmesi için Ankara'ya çıkarma yaptı.
Başkan Uzunluoğlu ve beraberindeki heyet, ilk olarak MHP Genel Merkezinde Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semin Yılçın'ı, ardındanda Genel Başkan Yardımcıları Sadir Durmaz ile İsmail Özdemir'i ayrı ayrı ziyaret etti. Heyet, daha sonra, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi daha sonra Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ile Ak Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis Atçı'yı da AK Parti Genel Merkezlerinde ziyaret etti.
Ziyarette Pınarbaşı ilçesinin en önemli projelerinden biri olan Dogalgazın ilçeye getirilmesi konusu damga vurdu.MHP Kayseri Milletvekilleri İsmail Özdemir, Baki Ersoy ve Ak Parti Kayseri Milletvekilleri Mehmet Özhaseki, Mustafa Elitaş ve Hülya Nergis Atçı, Doğalgaz'ın Pınarbaşı İlçesine getirilmesi için ellerinden geleni fazlasıyla yapacaklarını söyledi.Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, Bugün Başkan Yardımcımız Süleyman Şahan, MHP İlçe Başkanımız Kadir Akbaş ve Ak Parti İlçe Başkanımız Türkay Kara ile Ankara'ya MHP ve Ak Parti Genel merkezlerine çıkarma yaptık.
İlk olarak MHP Genel Merkezimizi ardından da Ak Parti Genel Merkezini ziyaret ederek, Kayseri milletvekillerimizle ayrı ayrı görüşmelerde bulunduk, ilçemizin kalkınmasında, yatırımların artırılmasında ve projelerimizin hayata geçirilmesindeki taleplerimizi istişare yaparak kendilerine ilettik. Ayrıca milletvekillerimizle görüşmelerimizde en önemli projelerimizden biri olan Doğalgaz'ın ilçemize getirilmesi konusunu ön plana çıkardık. Tüm Kayseri milletvekillerimiz ilçemize ivedilikle doğalgazın getirilmesi için hem fikir oldu ve ellerinden geleni fazlasıyla yapacaklarını söyledi ve bu konuda ilgili bakanlık başta olmak üzere diğer tüm birimlerle irtibata geçeceklerini belirttiler. İnşallah bu doğalgaz konusunu kısa sürede çözüp ilçemize getirilmesi için hep birlikte çalışacağız. Doğalgaz'ın ilçemize getirilmesi için başta Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki olmak üzere tüm Kayseri milletvekillerimiz seferber oldu. İnşallah doğalgaz'ı en kısa sürede ilçemize getireceğiz dedi.
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'de, ziyaretle alakalı yaptığı açıklamasında şunları kaydetti.'' Bugün AK Parti Pınarbaşı İlçe Başkanımız Türkay Kara, MHP İlçe Başkanı Kadir Akbaş, Cumhur İttifakı Belediye Başkanımız Menduh Uzunluoğlu ve Başkan Yardımcısı Süleyman Şahan ile Pınarbaşı ilçemiz için projelerimizi konuştuk. Cumhur İttifakı olarak ilçemizi kalkındırmak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz''ifadelerini kullandı.
Haber: Mehmet Yılmaz