ÜLKÜ OCAKLARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ÜLKÜ OCAKLARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ ÜLKÜ OCAKLARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ÜLKÜ OCAKLARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANI MENDUH UZUNLUOĞLU
ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANLIĞINA ATANAN ALİ ÇELİK'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU
Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı görevine atanan Ali Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Ülkü Ocağı Kayseri İl Başkanlığına atanan Ali Çelik'e hayırlı olsun temennisinde bulunan Başkan Uzunluoğlu, Ülkü Ocaklarının Yesevi'nin irfan ateşiyle tüten kutlu bir ocak olduğunu söyledi. "Ülkü Ocakları vatandır, Türklüktür, imandır, bayraktır. Bu ocakta pişen gönüller, Türkiye'nin dünü, bugünü ve yarınlarıdır.'' diyen Başkan Uzunluoğlu," Biliyoruz ki buranın kapıları herkese açıktır. Ailelerimiz gönül rahatlığı ile çocuklarını Ocağımıza gönderebilirler. Bu kutlu mekan bu vatan var olduğu müddetçe vatanı böldürmeyecek, bayrağı indirtmeyecek, ezanı dindirtmeyecektir. Burada vatan haini yetişmez, hırsız yetişmez, sapık yetişmez. Sizler burada Vatan, Bayrak, Ezan sevgisi aşılarsınız.. Sizler bölücülüğü değil bütünleşmeyi, bir olmayı, birlikte olmayı, etle tırnak olmayı kısacası, Çanakkale'yi, Kahraman Maraş'ı, Gazi Antep'i yani kalleş değil, kardeş olmayı öğretiyorsunuz dedi.
Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali Çelik'te Başkan Uzunluoğlu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve "Bizler Ülkü Ocakları olarak hedefimiz, bilgi birikimi geniş, sportif, ahlaklı bir gençlik yetiştirip ailelerimizden hayır duası almaktır."ifadelerini kullandı. Haber: Mehmet Yılmaz