PINARBAŞI’NDA PAZAR YERLERİ SIKI DENETİMDE

PINARBAŞI’NDA PAZAR YERLERİ SIKI DENETİMDE PINARBAŞI’NDA PAZAR YERLERİ SIKI DENETİMDE

PINARBAŞI’NDA PAZAR YERLERİ SIKI DENETİMDE

PINARBAŞI’NDA PAZAR YERLERİ SIKI DENETİMDE
Pınarbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Şahan, her Cuma ilçe merkezinde açılan Kapalı Semt Pazarını ziyaret ederek, pazarda maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen denetimi yaptı.
Esnaf ve vatandaşların sosyal mesafe, maske ve hijyen konularında kurallara uzmanların belirttiği şekilde uyması gerektiğini kaydeden Başkan Yardımcısı Şahan, “Tüm dünya korona virüs tehdidi altında. İlkbaharda ülkemizde belirli ölçüde kontrol altına alınan bu tehdit şimdi yine korkutucu şekilde yükseliş eğilimde. Tüm kurumlar gibi biz de belediye olarak gerekli önlemleri alıyoruz ancak burada en büyük görev vatandaşlara düşüyor. Lütfen kendimizin ve karşımızdakinin sağlığı için kurallara uyalım” dedi.
Şahan, vatandaşların yoğun olduğu semt pazarlarının kurallara azami ölçüde uyulması gereken yerler olduğunu belirterek, “Bu işin şakası yok. Virüs çok tehlikeli ve çabuk yayılıyor. Ancak kurallara uyduğumuz sürece virüsün bulaşma hızı düşerek ve bu illetle başa çıkılacaktır. Bunun için herkesi duyarlı olmaya çağırıyorum” şeklinde konuştu. Haber: Mehmet Yılmaz

Foto Galeri