BAŞKAN UZUNLUOĞLU’NDAN MHP’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN UZUNLUOĞLU’NDAN MHP’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ BAŞKAN UZUNLUOĞLU’NDAN MHP’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN UZUNLUOĞLU’NDAN MHP’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN UZUNLUOĞLU’NDAN MHP’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu ile MHP Pınarbaşı İlçe Başkanı Kadir Akbaş, MHP Kayseri İl Teşkilatı’nın 13. Olağan Kongresinde yeniden başkan seçilen MHP İl Başkanı Serkan Tok’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığına yeniden seçilen Serkan Tok’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Başkan Tok’un bugünkü ziyaretçileri arasında Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu ile MHP Pınarbaşı İlçe Yönetimi de vardı. Ziyarette kısa bir konuşma yapan Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, öncelikle Serkan Başkanıma ve yönetimine bir kez daha başarılar diliyorum. Bu dönemde de Kayserimiz için önemli çalışmalara imza atacağına yürekten inanıyorum dedi.
Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu ve Pınarbaşı İlçe Yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İl Başkanı Serkan Tok’ta, "Öncelikle Belediye Başkanımız Sayın Menduh Uzunluoğlu’na partimize ve şahsıma yapmış olduğu bu nazik ziyaretten dolayı kendisine ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum. Ziyaretleri bizleri hayli mutlu etmiştir” ifadelerini kullandı.
Haber: Mehmet Yılmaz

Foto Galeri